DE Jobs

Search from over 2 Million Available Jobs, No Extra Steps, No Extra Forms, Just DirectEmployers

Job Information

ThermoFisher Scientific Sandėlio Darbuotojas in Vilnius, Lithuania

Job Description

Darbo pobūdis:

  • Priimti, sandėliuoti ir išduoti (pristatant įmonės viduje) įvairias žaliavas ir darbo priemones.

  • Rinkti, pakuoti produktus, pateikti krovinį vežėjui.

  • Atlikti periodinę inventorizaciją, pastovią atsargų priežiūrą.

  • Palaikyti švarą ir tvarką darbo vietoje.

Reikalavimai:

  • Aukštesnysis (privalumas) /Vidurinis išsilavinimas.

  • Panašaus darbo patirtis (privalumas).

  • Darbo su pavojingomis cheminėmis medžiagomis žinios (privalumas, neturint, apmokome viduje).

  • Autokrautuvo teisės (privalumas neturint, apmokome viduje).

  • Anglų kalbos pagrindai (privalumas).

  • Kompiuterinis raštingumas (MS Office).

  • Atidumas detalėms ir orientacija į atliekamo darbo kokybę.

Mes Jums siūlome:

  • Aiškiai aprašytas darbo tvarkas, saugią ir draugišką darbo aplinką.

  • Papildomas naudas: galimybę į/iš darbo vykti nemokamu autobusu, dalinai kompensuojamus pietus įmonės valgykloje, vaišiname kava/arbata.

  • Galimybę mokytis: apmokome neturinčius darbo patirties.

  • Papildomą sveikatos, kaupiamąjį ir nelaimingų atsitikimų draudimus.

  • Nusprendus persikelti gyventi ir dirbti Vilniuje, išmokamas vienkartinis priedas;

Atlyginimas:

1530-1900€/mėn. neatskaičius mokesčių

Compensation and Benefits

The salary range estimated for this position based in Lithuania is €15,500.00–€23,300.00.

Thermo Fisher Scientific is an EEO/Affirmative Action Employer and does not discriminate on the basis of race, color, religion, sex, sexual orientation, gender identity, national origin, protected veteran status, disability or any other legally protected status.

DirectEmployers