DE Jobs

Search from over 2 Million Available Jobs, No Extra Steps, No Extra Forms, Just DirectEmployers

Job Information

ThermoFisher Scientific Scientist in Vilnius, Lithuania

Job Description

Pareigybės paskirtis / Position purpose:

Mokslinių tyrimų ir plėtros (MTEPC) komanda, kurianti naujus produktus, šiuo metu ieško kompetentingo, kūrybingo ir motyvuoto asmens, kuris galėtų prisijungti prie mūsų komandos. Naujas komandos narys kartu su visa komanda dalyvaus naujų PGR produktų kūrimo procese. Be to, kandidatas privalės aktyviai domėtis mokslo naujienomis ir kurti idėjas novatoriškiems ateities projektams, susijusiems su PGR ir molekulinės biologijos produktais.

The Research and Development (R&D) team for new product development currently seeking a competent, creative, and motivated individual to join their team. New team member will be involved in the process of developing new PCR products alongside the entire team. Additionally, the candidate will be required to maintain an active interest in scientific news and generate ideas for innovative future projects related to PCR and molecular biology products.

Atsakomybės ir funkcijos / KEY Responsibilities:

Dalyvavimas naujų PGR ir kitų molekulinės biologijos produktų vystymo, tobulinimo ir produktų savybių tyrimo projektuose.

Projektinių duomenų ir mokslinių pranešimų rengimas ir pristatymas

Aktyvus domėjimasis mokslo srities naujienomis ir idėjų generavimas inovatyviems ateities projektams

Participating in new product development projects for PCR and other molecular biology products.

Preparation and presentation of project data and scientific reports

Active interest in scientific news and generation of ideas for innovative future projects

Kvalifikaciniai reikalavimai / Išsilavinimas / Patirtis:

Requirements for qualification / Education / Experience:

Aukštasis universitetinis gamtos mokslų: biochemijos, molekulinės biologijos, genetikos, biotechnologijos mokslų išsilavinimas (magistras)

• Ne mažesnė, nei 1 metų mokslinio darbo patirtis

• Žinios, patirtis ir kompetencija daugelyje molekulinės biologijos tyrimų sričių ir metodų (PGR, molekulinis klonavimas, NGS). Geri analitiniai įgūdžiai

• Gebėjimas suplanuoti ir vykdyti mokslinių tyrimų programą (projekto projektavimo, vykdymo ir įgyvendinimo proceso išmanymas būtų privalumas)

• Geros anglų kalbos žinios (žodžiu ir raštu)

• Geri prezentacijų kūrimo ir pristatymo įgūdžiai.

• Gebėjimas dirbti savarankiškai ir tai derinti su bendru komandos darbu.

• Education in the area of Life Sciences: Biochemistry, Molecular Biology, Genetic, Biotechnology (Master’s degree)

• At least 1 year of research experience

• Experience and competency in molecular biology research area and in research methods (PCR, molecular cloning, NGS). Good analytical skills

• Ability to plan and execute a research program ((knowledge of the project management process would be beneficial)

• Proficient skills in spoken and written English

• Good presentation skills

• Ability to work independently and combine it with the teamwork

Privalomi reikalavimai visiems darbuotojams:

Mandatory requirements to all employees:

Laikytis bendrųjų ir su tiesioginiu darbu susijusių darbuotojų saugos ir sveikatos reikalavimų

Laikytis bendrųjų ir su tiesioginiu darbu susijusių Aplinkos apsaugos reikalavimų

Laikytis Bendrovės kokybės politikos nuostatų bei bendrinių kokybės vadybos sistemos reikalavimų.

Vykdyti Bendrovės darbo tvarkos taisyklėse, procedūrose ir kt. vidaus dokumentuose numatytus reikalavimus, Bendrovės generalinio direktoriaus ir tiesioginių vadovų raštiškus bei žodinius nurodymus.

Adhere to main and direct task related Health and safety requirements

Adhere to main and direct task related environmental protection requirements

Adhere to guidelines of Site Quality Policy and general Quality Management System requirements.

Follow and adhere all company internal rules, procedures, general manager orders and direct manager written and oral orders and requests.

Elgsena / Asmeninės savybės:

Behavioral competences / personal characteristics:

Asmeniui, užimančiam šias pareigas, keliami žemiau išvardinti kompetencijų ir asmeninių savybių reikalavimai. Atkreipkite dėmesį, kad pagal Thermo Fisher Scientific politiką jie yra tokie pat svarbūs kaip ir profesinės/techninės kompetencijos ir darbo patirtis. Jeigu asmuo demonstruoja potencialą, jo kandidatūra yra svarstoma net ir tada, kai stinga kompetencijos vienoje ar dviejose paminėtose profesinės/techninės kompetencijos srityse.

Aktyvumas, paslaugumas, pasitikėjimas savo jėgomis.

Kūrybiškumas, išradingumas, atkaklumas spendžiant iškilusias problemas, ieškant sprendimų.

Komunikabilumas, gebėjimas efektyviai bendrauti su skirtingo lygmens darbuotojais.

Organizuotumas, gebėjimas numatyti prioritetus, orientacija į kliento poreikius ir lūkesčius.

Entuziazmas, stiprus noras nuolat tobulėti, tobulinti savo bei padalinio veiklą.

Pasiryžimas dėti papildomas pastangas (ir darbo laiką) atliekant užduotis iki nustatyto termino.

Noras dalintis profesine patirtimi ir žiniomis su kitais darbuotojais.

Noras prisidėti prie bendros įmonės sėkmės (ne tik prie padalinio), supratimas, kaip padalinio kuriama pridėtinė vertė daro įtaką bendrai įmonės sėkmei.

Gebėjimas atpažinti ir informuoti apie grėsmes/rizikas darbuotojų saugai ir sveikatai savo veikloje ir/arba Bendrovėje ir noras įsitraukti į jų mažinimo procesus

Gebėjimas atpažinti ir informuoti apie grėsmes aplinkos ir produkto kokybei savo veikloje ir/arba Bendrovėje ir noras įsitraukti į jų mažinimo procesus

The person holding this position is subject to the following competency and personal characteristics requirements. Please note that according to Thermo Fisher Scientific policy, they are as important as professional / technical competencies and work experience. If a person demonstrates potential, his / her candidacy is considered even when there is a lack of competence in one or two of the mentioned professional / technical areas of competence.

Activity, responsiveness, self-confidence

Creativity, ingenuity, perseverance in solving problems and finding solutions

Communicability, ability to communicate effectively with employees of different levels

Organization, ability to anticipate priorities, focus on customer needs and expectations

Enthusiasm, strong desire to constantly improve their own and the unit's activities

Willingness to put in extra effort (and time) to complete tasks on time

Willingness to share professional experience and knowledge with other employees

Willingness to contribute to the overall success of the company (not just to the division), understanding how the added value created by the division affects the overall success of the company.

Ability to identify and notify about risks and hazards related to Employees health and safety and willingness to participate in mitigation actions

Ability to identify and notify about risks and hazards related to Environment safety and willingness to participate in mitigation actions

Willingness to recognise and escalate about threats to the environment, product quality, daily tasks, and / or the Company and the desire to engage in reducing and improving processes.

The annual minimum and maximum salary range is €26,200.00 to €34,900.00, respectively.

This translates to a monthly salary range of approximately €2,183.33 to €2,908.33 before taxes.

Compensation and Benefits

The salary range estimated for this position based in Lithuania is €26,200.00–€34,900.00.

Thermo Fisher Scientific is an EEO/Affirmative Action Employer and does not discriminate on the basis of race, color, religion, sex, sexual orientation, gender identity, national origin, protected veteran status, disability or any other legally protected status.

DirectEmployers